У НБА баскетболіст свідомо закинув м’яч у власне кільце — відео

11 лютого, 21:40
Дивна поведінка Портера (Фото:Troy Taormina-USA TODAY Sports)

Курйозний момент відбувся у поєдинку регулярного чемпіонату НБА між Х’юстон Рокетс та Торонто Репторс (120:139).

Розігруючий Х'юстона Кевін Портер наприкінці вирішальної чверті при безнадійному відставанні своєї команди підійшов до власного кільця і відправив м'яч у кошик.

Дивність моменту додав той факт, що судді відмовилися зараховувати Торонто два очки, хоча баскетболіст Х'юстона торкнувся м'яча за кілька секунд до фінальної сирени.

У матчі Х'юстон – Торонто на майданчику з'являвся українець Святослав Михайлюк – за одну хвилину та 17 секунд він не зміг відзначитись набраними очками.

Раніше зірковий баскетболіст клубу НБА Голден Стейт Уорріорз Стефен Каррі відзначився переможним кидком у матчі регулярного чемпіонату з Х'юстон Рокетс (105:103).

Редактор: Іван Мартинов