У НБА під час матчу зламалося кільце — баскетболіст-гігант намагався його полагодити — відео

5 лютого, 13:43
Мар’янович здатний багато на що (Фото:Kevin Jairaj-USA TODAY Sports)

Кумедний момент стався під час поєдинку регулярного чемпіонату НБА між Далласом та Філадельфією (107:98).

У середині першої чверті зірка Далласа Лука Дончіч після точного триочкового звернув увагу суддів на те, що кільце стоїть нерівно.

Одноклубник Дончіча Бобан Мар'янович, зріст якого становить 2 метри та 24 сантиметри, своїми зусиллями намагався виправити поломку. Сербському баскетболістові навіть не довелося підстрибувати, щоб дістати руками до кільця.

Старань Мар'яновича виявилося замало – матч було перервано на 43 хвилини, поки працівники арени встановлювали запасний щит.

Раніше в НБА тренер Брукліна Девід Вантерпул у ключовий момент матчу втрутився у гру та перервав атаку суперника.

Редактор: Іван Мартинов