Українським призерам Олімпіади-2020 виплатили півмільярда гривень

15 жовтня 2021, 02:24

Міністерство фінансів України повідомило, що виплатило призерам Олімпійських і Паралімпійських ігор-2020 загальну суму в розмірі 565,3 мільйона гривень.

У Мінфіні відзначили, що за олімпійське та паралімпійський золото спортсмени отримали по 125 000 доларів, за срібло — 80 000 доларів, а за бронзу по 55 000 доларів.

Також для 25 олімпійців, які посіли з 4 по 6 місця та їх тренерів передбачені винагороди в розмірах 200, 140 та 100 тис грн відповідно. З держбюджету на це спрямують 6,4 млн грн.

Олімпійські ігри-2020 проходили з 23 липня по 8 серпня в японському Токіо.

За підсумками змагань українські спортсмени завоювали 19 медалей — одну золоту, шість срібних і 12 бронзових. У медальному заліку Україна посіла 44-е місце.

5 вересня українці завершили виступи на Паралімпіаді-2020. Останніми змагалися стрілки.

Всього за дванадцять днів змагань Україна здобула 98 нагород: 24 золотих, 47 срібних і 27 бронзових медалей. Країна посіла шосте місце в медальному заліку та п’яте — за кількістю нагород.