Перша поразка Кореї, Польща втрутилася в битву лідерів. Підсумки шостого ігрового дня чемпіонату світу з хокею в Києві

28 квітня 2017, 01:12
НВ підводить підсумки шостого ігрового дня чемпіонату світу з хокею в дивізіоні ІА, який проходить у Києві

27 квітня на світовій першості в Києві відбулися дві гри.

Польща – Угорщина 2:0 (0:0, 2:0, 0:0)

1:0 – Запала (Малашинскі, Брик) – 25:01,

2:0 – Малашинскі – мен. – 25:50,

Воротарі: Одробни – Баліш

Збірна Польщі досить несподівано позбавила шансів на підвищення у класі минулорічного учасника топ-дивізіону чемпіонату світу команду Угорщини. В очному поєдинку "червоно-білі" в красивому стилі обіграли команду Ріка Черномаза з рахунком 2:0.

Обидві закинуті шайби припали на другий період, причому їх розділили 49 секунд. Головним героєм гольових епізодів став Томаш Малашинскі. Спочатку він асистував Кшиштофу Запалі, а потім в меншості закинув сам.

Ця перемога збірної Польщі внесла важливі зміни в турнірну боротьбу на чемпіонаті світу. Угорщина тепер за будь-якого результату поєдинку останнього туру проти Казахстану не підніметься вище п'ятого місця, а Польща вийшла на четверту сходинку і перед останнім ігровим днем, в рамках якого вона зіграє проти Австрії, претендує на підвищення в класі.

Австрія – Південна Корея 5:0 (3:0, 1:0, 1:0)

1:0 – Хаудум – 12:09,

2:0 – Леблер (Ганал, Хюндертпфунд) – 12:57,

3:0 – Хайнріх (Леблер, Ганал) – 16:26,

4:0 – Комарек (Хайнріх, Раффль) – 24:36,

5:0 – Штронг (Шляхер – 4 на 4) – 49:09,

Воротарі: Штаркбаум – Далтон (Пак Сунжі, 24:36)

Головними претендентами на вихід в елітний дивізіон чемпіонату світу перед останнім ігровим днем є команди Австрії та Південної Кореї. Непереможна в перших трьох матчах збірна Південної Кореї провалила четвертий поєдинок проти австрійців.

Матч для команди Джима Пака з самого початку не задався, корейці незвично для себе багато помилялися в простих ситуаціях, пропускали атаки австрійців, а біля воріт Штаркбаума з труднощами створювали моменти.

Визначальним у матчі став другий відрізок першого періоду, коли австрійці за короткий проміжок часу закинули три шайби, дві з яких на свій рахунок записали гравці першої ланки.

У другому періоді хід поєдинку не змінився, і Австрія ще більше зміцнила свою перевагу, змусивши Пака провести зміну воротаря. Це не допомогло і в третьому періоді Австрія довела рахунок до розгромного - 5:0.

Відзначимо другий сухий матч на турнірі для Бернхарда Штаркбаума, який вирвався у лідери серед воротарів чемпіонату за цим показником.

Після цього матчу обидві команди очолюють турнірну таблицю, маючи у своєму активі 9 очок. Перед останнім ігровим днем доля путівок до елітного дивізіону знаходиться в їх руках: корейцям в основний час необхідно перемагати Україну, а автрійцям - Польщу. При такому розкладі збірна Казахстану при будь-якому результаті гри проти Угорщини залишиться і на наступний сезон в дивізіоні ІА.