Перша ракетка України номінована на звання кращої тенісистки світу в лютому - відео

7 березня 2017, 18:22
Перша ракетка України і 10-й номер світового рейтингу українка Еліна Світоліна номінована на звання кращої тенісистки світу в лютому за версією WTA

Як повідомляє офіційний сайт WTA, українка отримала право брати участь у голосуванні після своєї вражаючої 13-матчевої переможної серії в лютому, під час якої вона виграла турніри в Тайбеї і Дубаї, а також допомогла збірній України здолати Австралію в Кубку Федерації.

Суперницями Світоліної у боротьбі за звання кращої в лютому є француженка Крістіна Младенович і чешка Кароліна Плішкова.

Крім того, українка претендує на звання "Прорив місяця" за підсумками лютого. Віддати свій голос за Світоліну також можна на офіційному сайті WTA. Тут її суперницями є все та ж Младенович, а також австралійка Ешлі Барті і американка Кетрін Белліс.

Нагадаємо, в лютому Світоліна перемогла у фіналі престижного турніру WTA категорії Premier 5 в Дубаї з призовим фондом 2,666 мільйона доларів і гарантувала собі потрапляння у топ-10 світового рейтингу.

На початку лютого Світоліна виграла перший турнір у сезоні, перемігши на змаганнях в Тайбеї.