Перша ракетка України вийшла у фінал супертурніру в Римі і гарантувала оновлення рекорду України в рейтингу WTA - відео

20 травня 2017, 21:41
Перша ракетка України Еліна Світоліна на відмові іспанки Гарбинье Мугуруси, яка займає сьоме місце в світовому рейтингу, вийшла у фінал престижного турніру в Римі, який має категорію Premier 5 і призовий фонд більше трьох мільйонів євро

Матч тривав усього п'ять геймів, і за рахунку 4:1 на користь Світоліної Мугуруса прийняла рішення не продовжувати боротьбу через травму.

Відео одного із заключних розіграшів матчу

Зазначимо, що з наступного тижня незалежно від результату фінального матчу Світоліна очолить Чемпіонську гонку WTA - рейтинг, заснований на результатах тенісисток в окремо взятому сезоні 2017 року. Крім того, вона підніметься на дев'яту сходинку в рейтингу WTA, що стане новим національним рекордом України.

Зазначимо, що у фіналі турніру в Римі Світоліна зіграє проти четвертої ракетки світу румунки Сімони Халеп.

Нагадаємо, напередодні в чвертьфіналі турніру в Римі Світоліна обіграла чешку Кароліну Плишкову, що займає третє місце в світовій класифікації.

Нагадаємо, напередодні у третьому колі змагань в Римі українка обіграла німкеню Мону Бартель, що займає 60-й рядок світового рейтингу, з рахунком 3:6, 6:0, 6:0.

В кінці квітня Світоліна виграла свій третій турнір у сезоні, перемігши на змаганнях у Стамбулі.

Раніше Еліна Світоліна виграла турнір у Дубаї, обігравши у фіналі датчанку Каролін Возняцкі.

Перед цим українка тріумфувала на турнірі в Тайбеї.