Підручний потрапив до топ-20 у останній гонці сезону на Кубку світу з біатлону

24 березня 2019, 19:23

Українець Дмитро Підручний фінішував 19-м у чоловічому мас-старті на заключному етапі Кубка світу з біатлону в норвежському Холменколлені.

Чемпіоном гонки став норвежець Йоханнес Бо, який випередив найближчого переслідувача німця Арнда Пайффера на 19,2 секунди. Бронзу завоював ще один німець - Бенедикт Долль, який відстав від лідера на 38 секунд.

Єдиний українець у гонці Дмитро Підручний, зробивши один промах під час стрільби, прийшов 19-м із відставання у 2:03,0.

Бо виграв 16 гонок із 25-ти та завоював Великий кришталевий глобус сезону-2018/19. Другим у загальному заліку став росіянин Олександр Логінов, а третє місце заняв француз Кентен Фійон-Майє.

Дмитро Підручний у загальному заліку сезону посів 18-е місце. Решта українців опинились поза топ-30:  Артем Прима - 35-й, Сергій Семенов - 54-й, Артем Тищенко – 85-й, Тарас Лесюк - 93-й, Руслан Ткаленко - 98-й.

Нещодавно українець Дмитро Підручний завоював золоту медаль у гонці переслідування на чемпіонаті світу з біатлону, який проходив у шведському Естерсунді, а жіноча збірна України завоювала бронзові нагороди.