Підсумки 3-го туру УХЛ: перша поразка МХК «Динамо»

18 вересня 2017, 16:40
Завершився третій тур чемпіонату Української хокейної ліги (УХЛ) – чемпіонату України з хокею

У першому матчі 3-го туру чемпіонату Української хокейної ліги ХК «Кременчук» приймав у броварському «Терміналі» «Вовков». Це була перша номінально «домашня» гра «городян» в сезоні, тому що СК «Айсберг» в Кременчуці знаходиться на реконструкції.

Поєдинок складався для кременчужан не так легко, як можна судити по рахунку. Вони першими пропустили, і програли перший період 0:1 – Шапіро відкрив рахунок за півтори хвилини до закінчення періоду. Після перерви глядачі побачили зовсім іншу гру підлеглих Олександра Савицького, які змогли закинути п’ять шайбу у ворота Хоніна.

Спочатку Тимур Гриценко реалізував чисельну перевагу в два гравці, а потім в більшості 5 на 4 Дмитро Чернишенко вивів «Кременчук» уперед. Ще двічі в другому періоді «городяни» покарали броварчан за порушення після кидків Антона Бойкова і Богдана Наливайко, а між їх голами шайбу закинув Данило Козачук. На перерву команди пішли за рахунку 5:1.

У заключному періоді кременчужани знову закинули в більшості – Микита Савицький підправив шайбу на п'ятачку, закинувши свою першу шайбу в УХЛ за кременчужан. Крапку в матчі поставив Антон Бойков, який оформив дубль.

«Кременчук» – ХК «Вовки» 7:1 (0:1; 5:0; 2:0)

Шайби: 0:1 Шапіро, 18:25. 1:1 Гриценко (Бойков, Гріцкіх - більш. 5х3), 20:25. 2:1 Чернишенко (Гріцкіх, Алексанян-Петрович - більш.), 26:02. 3:1 Бойков (Шиманський - більш.), 27:20. 4:1 Козачук (Карпенко), 31:51. 5:1 Наливайко (Алексанян-Петрович - більш.), 39:22. 6:1 Савицький (Горлушко, Бойков - більш.), 49:08. 7:1 Бойков (Чернишенко, Карпенко), 59:54.

Продовжився третій тур в Дружківці на Льодовій арені «Альтаїр» матчем між «Донбасом» та «Галицькими Левами».

Перший період пройшов під акомпанемент атак господарів, проте добре справлявся голкіпер команди з Новояворівська Антон Дорош. Однак ні його старання, ні старання всієї команди, не завадили двічі відзначитися четвертій ланці «Донбасу»: на перерву команди пішли за рахунку 2:0, завдяки голам Олександра Влада і Нікіти Новикова.

Довге розгойдування в першому періоді змінилось атаками на початку другої двадцятихвилинки – Юрій Шпак та Ілля Коренчук протягом чотирьох хвилин подвоїли перевагу своєї команди, а в середині періоду відзначився закинутою шайбою у другому матчі поспіль Віталій Лялька.

У третьому періоді підопічні Сергія Вітера атакували швидше за інерцією, проте і в такому режимі змогли відзначитися голом – Іван Савченко після передач Свищева і Ворони довів рахунок до 6:0.

Трохи більше ніж за хвилину до закінчення зустрічі вдалося закинути шайбу гравцю гостей – Сірченко ударом від синьої лінії поцілив у дальній кут воріт Максима Дуве.

«Донбас» – «Галицькі Леви» 6:1 (2:0; 3:0; 1:1)

Шайби: 1:0 Влад (Рубан, Матвієнко), 7:20. 2:0 Новіков (Влад, Матвієнко), 14:46. 3:0 Шпак - більш., 22:25. 4:0 Коренчук (Луговий, Александров - більш.), 23:43. 5:0 Лялька (Коваленко, Ординський), 29:13. 6:0 Савченко (Ворона, Свищев), 53:56. 6:1 Сірченко (Чиканцев, Арабов), 58:54.

В рамках домашньої серії, МХК «Динамо» приймав «Білий Барс». Обидві команди до цього моменту ще жодного разу не програвали, і разом з «Донбасом» лідирували в чемпіонаті.

Більш активно зустріч розпочали саме «Барси», і вже під кінець третьої хвилини вели в рахунку зусиллями Руслана Ромащенко. На перерву команди пішли також за мінімальної переваги команди Костянтина Буценка, проте за цей час змогли відзначитися також Єгор Виноград у МХК «Динамо» і Владислав Куцевич у «Білого Барса».

Другий період пройшов у рівній боротьбі, але сильнішими виявилися динамівці – Володимир Чердак двічі розписався у воротах Віталія Власенко. «Барси» відповіли на це голом Микити Табашника в більшості.

Вирішальним виявився саме третій період, в якому «Білий Барс» все-таки зумів дотиснути МХК «Динамо», закинувши ще дві шайби – 3: 5, і після цієї зустрічі лише дві команди в українській першості ще не знали поразок.

МХК «Динамо» – «Білий Барс» 3:5 (1:2; 2:1; 0:2)

Шайби: 0:1 Ромащенко (Тимченко), 2:45. 1:1 Виноград (Муртищев), 10:26. 1:2 Куцевич (Даниленко), 15:12. 2:2 Чердак (Максименко - більш.), 24:45. 2:3 Табашник (Ромащенко - більш.), 28:31. 3:3 Чердак (Максименко - 5х3), 35:23. 3:4 Логач (Куцевич - більш.), 45:58. 3:5 Даниленко (Куцевич), 58:07.