Пілот команди Мерседес виграв Гран-прі Японії і наблизився до чемпіонського титулу Формули-1

8 жовтня 2017, 11:48
Пілот команди Мерседес Льюїс Хемілтон став переможцем 16-го етапу Формули-1 Гран-прі Японії

Британець в суботній кваліфікації завоював поул, а недільній гонці впевнено скористався своєю перевагою, поступаючись першим рядком лише під час піт-стопів. Другим фінішував гонщик Ред Булл Макс Ферстаппен, третім став його партнер по команді Даніель Рікьярдо.

Головний суперник Хемілтона в чемпіонаті - Себастьян Феттель з Феррарі - зійшов з дистанції через проблеми з болідом.

race_res_jap_f1
race_res_jap_f1 Фото:

Таким чином, за чотири гонки до кінця чемпіонату перевага Хемілтона над Феттелем становить вже 59 очок, що робить перемогу британця в чемпіонаті практично гарантованою.

.png_191
.png_191 Фото:

У Кубку Конструкторів також впевнено продовжує лідирувати команда Мерседес.

1_41
1_41 Фото:

Нагадаємо, минулий етап Формули-1, який відбувся в Малайзії, завершився перемогою Макса Ферстаппена.