Португалія відігралася з 0:2 і зломила Росію у фіналі чемпіонату Європи з футзалу

6 лютого, 21:21
Португальці — кращі в Європі (Фото:UEFA Futsal via Twitter)

Збірна Португалії у фіналі у вольовому стилі обіграла команду Росії і вдруге в історії виграла чемпіонат Європи з футзалу.

Португальці посеред першого тайму пропустили два м’ячі, але перед перервою змогли скоротити відставання до мінімуму.

Головним героєм другої половини матчу став Андре Коельо — на 27-й хвилині захисник номінальних господарів скористався невпевненою грою воротаря Росії Путілова і зрівняв рахунок, а за п’ять хвилин замкнув простріл на дальній штанзі.

Наприкінці матчу росіяни пішли у банк і грали без воротаря, за що на останніх секундах були покарані ще одним голом від Португалії.

Португалія — Росія 4:2

Голи: Пасу, 19, Коельо, 27, 32, Варела, 40 — Соколов, 10, Афанасьєв, 13

Португалія захистила статус кращої збірної континенту та продовжила свою гегемонію на великих міжнародних турнірах — окрім двох титулів на чемпіонатах Європи португальці минулого року у Литві вперше в історії виграли чемпіонат світу.

Раніше збірна України у матчі за третє місце чемпіонату Європи з футзалу з рахунком 1:4 програла Іспанії та залишилася без медалей.

Редактор: Іван Мартинов