Український Прометей драматично переміг російський клуб і вийшов у баскетбольну Лігу чемпіонів

18 вересня 2021, 20:18

Український баскетбольний клуб Прометей переміг російську Парму у фінальному матчі кваліфікації Ліги чемпіонів та вийшов у груповий раунд.

Клуб із Кам’янського виграв перші дві чверті та пішов на велику перерву з впевненою перевагою у 13 очок.

У третій чверті Пармі вдалося переломити хід поєдинку та не тільки скоротити розрив у рахунку, а й вийти вперед. Український клуб набрав лише 8 очок, тоді як суперник — 24.

На початку четвертої чверті Парма продовжувала лідирувати, але український клуб таки виправив ситуацію на паркеті та дотиснув суперника, вигравши матч з рахунком 67:65.

Цей матч став першим протистоянням українських і російських клубів в баскетбольних єврокубках з сезону 2016/2017.

Прометей (Україна) — Парма (Росія) — 67:65 (20:13, 21:15, 8:24, 18:13)

На груповому етапі Ліги чемпіонів Прометей зіграє в групі А, де його суперниками стануть Леново Тенеріфе (Іспанія), Динамо Сассарі (Італія) і Різен Людвігсбург (Німеччина).

Слід зазначити, що Ліга чемпіонів ФІБА — третій за силою клубний єврокубок.

Раніше збірна України з баскетболу вийшла на чемпіонат Європи з першого місця в групі.