Український баскетбольний клуб піднявся в трійку лідерів групи Єврокубка

26 жовтня, 21:37
Прометей здобув другу перемогу в Єврокубку (Фото:Prometey)

Український баскетбольний клуб Прометей переміг турецький Бурсаспор з рахунком 90:84 у 3-му турі Єврокубка та піднявся на третє місце у своїй групі.

Початок першої чверті був за Бурсаспором, який мав перевагу у вісім очок, проте Прометей зумів переломити хід гри та виграв партію з перевагою у два очки.

У другій чверті точилася рівна боротьба і український клуб зумів піти на велику перерву виграючи 42:39.

У третій партії Прометею вдалося збільшити перевагу до шести очок, яку він зберіг до кінця матчу.

Найрезультативнішим баскетболістом матчу став гравець Прометея Джіан Клавелл, на рахунку якого 26 очок, 3 підбирання та 2 асисти.

Прометей піднявся на третє місце, проте на цей момент не всі команди зіграли свої матчі 3-го туру.

У наступному турі 2 листопада Прометей на виїзді зіграє проти іспанського Ховентута.

Прометей (Україна) — Бурсаспор (Туреччина) 90:84 (23:21, 19:18, 26:23, 22:22)

flashscore.u

У першому турі Прометей переміг Літкабеліс (82:71), а в другому програв Брешії (70:104).