Український баскетбольний клуб здобув історичну перемогу в Єврокубку

12 жовтня, 21:28
Прометей успішно стартував у Єврокубку (Фото:БК Прометей)

Український баскетбольний клуб Прометей здобув перемогу у першому в своїй історії матчі Єврокубка, другого за престижністю міжнародного турніру Європи.

У першому турі турніру Прометей у Ризі обіграв литовський Літкабеліс з рахунком 82:71.

Український клуб виграв дві перші чверті і пішов на велику перерву з перевагою у 12 очок. У третій чверті Літкабелісу вдалося скоротити розрив у рахунку, проте у завершальній партії Прометей довів матч до перемоги.

Найрезультативнішим гравцем у складі Прометея став Джіан Клавелл, який набрав 19 очок, зробив 3 передачі та 3 підбирання.

У наступному турі Прометей зіграє проти італійської Брешії. Матч відбудеться 19 жовтня.

Прометей (Україна) — Літкабеліс (Литва) 82:71 (22:17, 21:14, 16:22, 23:18)

Раніше повідомлялося, що російські баскетбольні клуби не допустили до розіграшу Євроліги, найпрестижнішого турніру Європи.