Пропустили за секунду до кінця. Український клуб драматично програв на старті баскетбольної Ліги чемпіонів — відео

7 жовтня 2021, 17:22

Український баскетбольний клуб Прометей в Запоріжжі поступився іспанському Тенеріфе (70:73) в першому матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

При рівному рахунку за 0,7 секунди до кінця останньої чверті гравець гостей Аарон Дорнекамп реалізував триочковий. Відповісти на це потрапляння українці не встигли.

Ключовою в матчі стала третя чверть, яку Прометей програв з рахунком 4:26, причому за цей період 24 очка в кошик господарів закинув фінський легіонер Тенеріфе Сасу Салін.

У Прометея кращим гравцем матчу став американець Д’Анджело Харрісон, на рахунку якого 22 очка та 5 підбирань.

Наступний матч в груповому етапі Ліги чемпіонів переможець української Суперліги проведе 13 жовтня в Києві проти німецького Людвігсбурга.

Раніше БК Прометей у вирішальному раунді кваліфікації Ліги чемпіонів драматично вибив російську Парму.

Редактор: Іван Мартинов