Забив м’яч у кільце двома руками. Український баскетболіст став автором моменту тижня у Єврокубку — відео

18 листопада 2021, 20:00
Пустовий на хорошому рахунку в Європі (Фото:Гран-Канарія/Instagram)

Центровий іспанської Гран-Канарії Артем Пустовий відзначився ефектним данком у матчі Єврокубку проти Бурсаспора (85:74).

За 23 хвилини на майданчику українець набрав 20 очок (9 з 11 з гри, 2 з 3 з лінії штрафних) та зібрав сім підбирань.

Данк Пустового у третій чверті матчу після передачі одноклубника Кріса Крамера очолив топ-10 моментів тижня у Єврокубку.

Пустовий у першому сезоні після переходу до Гран-Канарії з Барселони у матчах чемпіонату Іспанії в середньому за гру набирає по 10,6 очка та 4,5 підбирання. У Єврокубку статистика лідера збірної України наступна — 9,0 очка та 3,8 підбирання.

Раніше український легіонер у НБА Святослав Михайлюк відзначився персональним рекордом — форвард Торонто у трьох матчах поспіль набирав щонайменше по 15 очок.

Редактор: Іван Мартинов