Ідеальна чверть. Суперзірка Голден Стейт повторив рекорд НБА — відео

22 жовтня 2021, 23:02

Розігруючий Голден Стейт Стефен Каррі в матчі регулярного чемпіонату НБА проти Кліпперс (115:113) повторив рекорд ліги.

Каррі за 38 хвилин набрав рекордні в матчі 45 очок, реалізувавши 16 з 25 кидків з гри.

У першій чверті триразовий чемпіон НБА відправив у кільце гостей з Лос-Анджелеса 25 очок, причому за цей відрізок лідер Голден Стейт не допустив жодного промаху з гри (9 з 9, 5 з 5 триочкових).

Це третій випадок в історії НБА, коли баскетболіст за чверть набирає як мінімум 25 очок без єдиного промаху. Примітно, що в квітні поточного року Каррі вже проводив ідеальну 12-хвилинку.

Стефен Каррі в поточному сезоні в середньому за гру набирає по 33,0 очка, 10,0 підбирання та 5,5 передачі.

Раніше в НБА зірка Далласа Лука Дончіч на останній секунді закинув триочковий і приніс своїй команді перемогу над Мемфісом.

Редактор: Іван Мартинов