Як пройшов Супербоул-2021, головна подія в світі американського спорту — фоторепортаж

8 лютого 2021, 18:37
Сюжет

7 лютого у американському штаті Флорида небо розривали феєрверки і крики спортивних уболівальників — місто Тампа приймало фінальний матч чемпіонату Національної футбольної ліги (NFL), Супербоул.

У поєдинку зійшлися Тампа-Бей Баккенірс, що грали на домашньому стадіоні, і Канзас-Сіті Чіфс. Приймаюча сторона розгромила суперників з рахунком 31:9. Таким чином, Тампа-Бей Баккенірс вдруге в історії виграли Супербоул.

Канзас-Сіті Чіфс, що завоювали титул чемпіонів в минулому році, почали здавати позиції вже в першій половині гри.

Матч цього року увійде в історію, оскільки гравець Тампа-Бей Баккенірс Том Брейді виграв кубок в сьомий раз — це рекордний показник за всю історію NFL.

Однією з головних зірок вечора став американський музикант The Weeknd, який виступив з концертом в перерві між чвертями гри.

Водночас під час матчу не обійшлося без інцидентів: в четвертій чверті футбольного поєдинку на поле вибіг чоловік у шортах і рожевому купальнику, якого незабаром затримала охорона.