Світоліна зіграла проти співвітчизниці на турнірі в США

17 серпня 2017, 13:06
В українській дуелі Еліни Світоліної та Лесі Цуренко в рамках другого раунду турніру в американському Цинциннаті сильнішою виявилася перша тенісистка

Для перемоги четвертій ракетці світу вистачило двох сетів. У першому вона віддала опонентці лише один гейм.

Більший опір Цуренко чинила в другій партії, де їй вдалося виграти чотири гейми - 6:1, 6:4.

У третьому раунді турніру Світоліна зіграє проти представниці Німеччини Юлії Гергес.

Перед матчем проти співвітчизниці Цуренко перемогла росіянку Анастасію Павлюченкову в першому раунді.

Раніше Світоліна очолила чемпіонську гонку жіночого тенісу після успіху на Відкритому чемпіонаті Канади.

Перед цим перша ракетка України виграла п'ятий турнір в сезоні, перемігши на змаганнях престижної серії Premier 5 у Торонто.