Світоліна перемогла росіянку на US Open

31 серпня 2017, 20:16
Українська тенісистка Еліна Світоліна обіграла росіянку Євгенію Родіну в другому раунді Відкритого чемпіонату США

Перша ракетка України дозволила взяти суперниці, яка займає 89-е місце в світовому рейтингу, по чотири гейми в кожному з сетів - 6:4, 6:4.

У третьому раунді Світоліну очікує дуель проти переможниці в матчі американки Шелбі Роджерс і австралійки Дар'ї Гаврилової.

Українка залишається єдиною представницею своєї країни на турнірі після вильоту Лесі Цуренко в першому раунді та Катерини Козлової - в другому. Поки що вона жодного разу не проходила третє коло US Open.

Напередодні Світоліна перемогла в першому раунді Відкритого чемпіонату США Катерину Синякову.

Нещодавно перша ракетка України програла в 1/8 фіналу турніру в Цинциннаті німкені Юлії Гергес.

Раніше Світоліна очолила чемпіонську гонку жіночого тенісу після успіху на Відкритому чемпіонаті Канади.