Світоліна прокоментувала перемогу на турнірі в Римі

22 травня 2017, 17:44
Українська тенісистка Еліна Світоліна поділилася враженнями щодо свого успіху на першості в Римі, завдяки якому вона стала шостою ракеткою світу

За словами тенісистки, це один із кращих днів в її кар'єрі поряд з перемогами на турнірі в Дубаї та виграшу у першої ракетки світу Серени Вільямс на Олімпіаді-2016, повідомляє Sport360.com.

Світоліна сподівається, що її форма дозволить перейти до успіхів на турнірах серії Великого шолома.

"Я працюю зі своїм тренером [під час підготовки до турнірів Великого шолома], і ми тільки що говорили про це - що зробити, щоб підготуватися інакше до цих чемпіонатів", - заявила українка.

Напередодні перша ракетка України виграла найбільший турнір в своїй кар'єрі, перемігши на грунтових змаганнях категорії Premier 5 в Римі.

У фіналі українка обіграла четверту ракетку світу румунську тенісистку Симону Халеп з рахунком 4:6, 7:5, 6:1.

Перемога на турнірі в Римі дозволила Світоліній очолити чемпіонську гонку Жіночої тенісної асоціації (WTA) і стати шостою ракеткою світу.