Світоліна розлучилася з одним із тренерів після перемог на декількох турнірах - ЗМІ

24 травня 2017, 19:42
Українська тенісистка Еліна Світоліна припинила роботу з одним із своїх тренерів Габріелєм Урпі, незважаючи на перемоги в чотирьох турнірах сезону 2017 року, повідомляє WTA Insider

Як зазначає акаунт медіа в Twitter, шоста ракетка світу вирішила зосередитися на співпраці з Тьєррі Аскьоном і Ендрю Беттлсом, який тренує її удари.

Урпі входив до складу команди Світоліної з грудня 2016 року. За цей час тенісистка перемогла на турнірах в Тайбеї, Дубаї, Стамбулі та Римі.

У неділю, 21 травня, перша ракетка України виграла найбільший турнір в своїй кар'єрі, перемігши на грунтових змаганнях категорії Premier 5 у Римі.

У фіналі українка обіграла четверту ракетку світу румунську тенісистку Сімону Халеп з рахунком 4:6, 7:5, 6:1.

Перемога на турнірі в Римі дозволила Світоліній очолити чемпіонську гонку Жіночої тенісної асоціації (WTA) і стати шостою ракеткою світу.