Світоліна стала лідером чемпіонської гонки еліти світового тенісу

22 травня 2017, 14:35
Перемога на турнірі в Римі дозволила українці Еліні Світоліній очолити чемпіонську гонку Жіночої тенісної асоціації (WTA)

Вісім кращих гравчинь чемпіонської гонки отримають можливість зіграти на підсумковому чемпіонаті WTA в Сінгапурі наприкінці 2017 року.

Успіх у Римі також дозволив Світоліній піднятися з 11-го на шосте місце в рейтингу WTA, що стало національним рекордом. Випереджають українку тільки Анжелік Кербер (Німеччина), Серена Вільямс (США), Кароліна Плішкова (Чехія), Сімона Халеп (Румунія) та Гарбиньє Мугурусу (Іспанія).

Напередодні перша ракетка України виграла найбільший турнір в своїй кар'єрі, перемігши на грунтових змаганнях категорії Premier 5 в Римі.

У фіналі українка обіграла четверту ракетку світу румунську тенісистку Сімону Халеп з рахунком 4:6, 7:5, 6:1.

Наприкінці квітня Світоліна виграла свій третій турнір у сезоні, перемігши на змаганнях у Стамбулі.

Раніше Еліна Світоліна виграла турнір у Дубаї, обігравши у фіналі датчанку Каролін Возняцкі. Перед цим українка тріумфувала на турнірі в Тайбеї.