Світоліна успішно стартувала на US Open

30 серпня 2017, 19:22
Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла в першому раунді Відкритого чемпіонату США Катерину Синякову

Стартовий сет перша ракетка України виграла "всуху", але суперниця з Чехії зуміла зібратися та перемогти верх у другій партії на тай-брейку.

У вирішальному сеті Світоліна дозволила візаві взяти три гейми - 6:0, 6:7, 6:3. У другому раунді переможниця має зустрітися з найкращою в парі Євгенія Родіна (Росія) - Ежені Бушар (Канада).

Також до наступного кола пробилася ще одна представниця України Катерина Козлова, якій вдалося обіграти румунку Ірину Бегу - 6:2, 7:6.

нещодавно Світоліна програла в 1/8 фіналу турніру в Цинциннаті німкені Юлії Гергес.

Раніше Світоліна очолила чемпіонську гонку жіночого тенісу після успіху на Відкритому чемпіонаті Канади.

Перед цим перша ракетка України виграла п'ятий турнір в сезоні, перемігши на змаганнях престижної серії Premier 5 у Торонто.