Світоліна вдало стартувала на Відкритому чемпіонаті Франції

30 травня 2017, 14:12
Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна виграла в першому раунді Відкритого чемпіонату Франції, перемігши представницю Казахстану Ярославу Шведову

Для успіху в матчі шостій ракетці світу вистачило двох сетів. Найскладнішим для української спортсменки виявився перший сет - 6:4, 6:3.

У наступному колі Ролан Гаррос суперницею Світоліної буде представниця Болгарії Цвєтана Піронкова. Це буде перший матч між тенісистками в їх кар'єрі.

Напередодні українець Сергій Стаховський здобув перемогу в першому колі Відкритого чемпіонату Франції, обігравши тайця Лу Єн-Хсуня за підсумками трьох сетів — 6:3, 6:4, 7:6.

Стаховський проходив кваліфікаційний турнір Ролан Гаррос, у фіналі якого переміг чеського тенісиста Яна Сатрала.

21 травня Світоліна виграла найбільший турнір в своїй кар'єрі, перемігши на грунтових змаганнях категорії Premier 5 в Римі.