Світоліна завоювала статус третьої ракетки світу

8 вересня 2017, 12:51
Українська тенісистка Еліна Світоліна з 11 вересня буде третьою ракеткою світу

Як повідомляє Большой теннис Украины , спортсменка гарантувала собі третє місце в рейтингу WTA після закінчення Відкритого чемпіонату США.

Тим самим Світоліна встановить найкращий результат в історії України у цьому виді спорту. Досі рекорд належить Андрію Медведєву, який у травні 1994 року став четвертим і протримався на цій позиції три тижні.

Найкраща тенісистка України могла стати першою ракеткою світу в разі виходу до фіналу US Open, але залишила змагання у Нью-Йорку в 1/8 фіналу.

У середині серпня Світоліна очолила чемпіонську гонку жіночого тенісу після успіху на Відкритому чемпіонаті Канади.

Раніше перша ракетка України виграла п'ятий турнір у сезоні, перемігши на змаганнях престижної серії Premier 5 у Торонто.