«Іноді можу собою пишатися». Зіркова українська каратистка перемогла на престижних змаганнях — відео

16 травня, 13:01
Раніше Терлюга завоювала золоту медаль на престижному турнірі Paris Open (Фото:Анжеліка Терлюга via Instagram)

Зіркова українська каратистка Анжеліка Терлюга перемогла на етапі Karate 1 Прем'єр-ліги WKF у марокканському Рабаті у ваговій категорії до 55 кг.

У фіналі змагань 30-річна одеситка завдала поразки Ахлям Юссеф із Єгипту з рахунком 5:2.

Анжеліка потрапляє на п'єдестал пошани вже на третьому етапі Karate 1 Прем'єр-ліги WKF поспіль. Два останніх із них вона виграла.

В Instagram каратистка опублікувала яскравий момент зі свого протистояння з Юссеф, коли вона змогла завдати суперниці ефектного удару ногою в голову.

«Іноді можу собою пишатися», — написала українка в коментарі до ролика.

Раніше Терлюга завоювала золоту медаль на престижному турнірі Paris Open.

Редактор: Євген Нещерет