«Сезон розпочався приголомшливо». Зіркова українська каратистка здобула золото на престижних змаганнях — відео

24 січня, 14:09
Анжеліка Терлюга (Фото:Анжеліка Терлюга via Instagram)

Українська каратистка Анжеліка Терлюга здобула золоту медаль на престижному турнірі Paris Open.

Одеситка виявилася найкращою у ваговій категорії до 55 кг. На турнірі збірна України також здобула срібло та дві бронзи, посівши у загальному заліку друге місце після французів.

Короткий ролик зі своїм виступом у Парижі Анжеліка опубліковала у сторіс Instagram,

Також українка поділилася і фото із церемонії нагородження.

«Мій сезон-2022 розпочався приголомшливо. Продовжуйте працювати для досягнення своїх цілей. Дякую моїм спонсорам та всім іншим за підтримку», — написала у коментарі до посту Терлюга.

Раніше Анжеліку назвали найкращою каратисткою світу у ваговій категорії до 55 кг.

Редактор: Євген Нещерет