УХЛ: «Донбас» збільшує відрив, а «Кременчук» набирає обертів

29 вересня 2017, 14:10
Відбулися матчі 6-го туру Української хокейної ліги: «Донбас» приймав прямих конкурентів за медалі, МХК «Динамо» боровся за третє місце, а аутсайдери чемпіонату з'ясовували стосунки між собою

«Донбас» – «Білий Барс» 3: 2 (1: 2; 0: 0; 2: 0)

Шайби: 0: 1 Ромащенко (Табашник, Печерських - більш.), 5:07. 1: 1 Свищев (І. Савченко, Новиков), 14:29. 1: 2 Герцик (Табашник, Печерських), 15:35. 2: 2 Новиков (І. Савченко, Григор'єв), 42:43. 3: 2 Коренчук (Луговий), 46:49.

У попередньому матчі п'ятого туру «Білий Барс» також зустрічався з «Донбасом», однак та гра відбулася в Білій Церкві, і тоді донеччани обіграли своїх візаві з рахунком 3: 2.

Після попередньої програної зустрічі, наставник «Білого Барса» Костянтин Буценко провів перестановки в ігрових ланках, що принести свої плоди вже на 6-й хвилині гри. Захисник «Донбасу» Олександр Александров заробив вилучення, чим скористалися гравці «барсів» – Микита Табашник і Данило Печерських розіграли шайбу в зоні атаки, а Руслан Ромащенко потужним кидком відправив її над плечем голкіпера донеччан Богдана Дяченко.

Однак перше ж порушення «Білого Барса» виявилося також результативним для «Донбасу». Головний арбітр зустрічі Максим Урда тільки-но підняв руку, фіксуючи відкладений штраф, як тут же нападник «Донбасу» Ярослав Свищев, поборовшись із захисниками, заштовхав шайбу між щитків Юрія Краснопольського.

Не минуло й хвилини, як «Білий Барс» знову вийшов вперед. Форварди білоцерківської команди закрили огляд Богдану Дьяченку, чим скористався Владислав Герцик, який кинув у ближній верхній кут воріт.

У другому періоді команди зіграли в досить обережний хокей, розуміючи занадто велику ціну помилки. До того ж, добре зіграли голкіпери, парирувавши по кілька вельми небезпечних кидків. На 43-й хвилині зустрічі Микита Новіков сольно пройшов крізь захист «Білого Барса», кинув по воротах – і тут таки успішно зіграв на добиванні, відправивши шайбу в дальній кут повз Юрія Краснопольського.

Через чотири хвилини «Донбас» вийшов вперед. Білоцерківці провалилися в обороні, що дозволило нападнику донецької команди Іллі Коренчуку втекти у відрив від захисника Владислава Герцика, і з близької відстані форвард розстріляв ворота "барсів".

Буквально відразу після цього «Білий Барс» отримав можливість пограти півтори хвилини в форматі 5х3, проте реалізувати подвійну чисельну перевагу команді Костянтина Буценка не вдалося. В самому кінці зустрічі "барси" випустили шостого польового гравця, і тут таки отримав видалення захисник «Донбасу» Кирило Жовнір – однак і в цьому випадку "на відмінно" відпрацювали гравці донеччан. Таким чином, «Донбас» збільшив відрив у турнірній таблиці від найближчих переслідувачів до 6 очок.

МХК «Динамо» – ХК «Кременчук» 2: 4 (0: 1; 2: 1; 0: 2)

Шайби: 0: 1 Чернишенко (Карпенко, Бойков), 4:55. 1: 1 Олійник (Максименко, Чердак - більш.), 21:55. 2: 1 Сиротенко (Худяков - менш.), 32:45. 2: 2 Чернишенко, 39:05. 2: 3 Чернишенко (Бойков), 58:41. 2: 4 Чорний (Гриценко, Шиманський), 59:26.

Інший матч шостого туру, відбувся в Харкові – там МХК «Динамо» приймав «Кременчук». Обидві команди набрали по 6 очок в турнірній таблиці, проте за рахунок кращої різниці шайб «городяни» випереджали харків'ян.

«Кременчук» з самого старту побіг вперед, і вже на п'ятій хвилині рахунок в поєдинку відкрив Дмитро Чернишенко. Усі наступні атаки команди Олександра Савицького в цьому періоді не увінчалися успіхом.

У другому періоді, досить несподівано, на деякий час вперед вийшов харківський клуб. Спочатку, в більшості, шайбу в ворота Микити Петленка закинув Микита Олійник, а через 10 хвилин, в меншості, третю шайбу у складі МХК «Динамо» закинув Олексій Сиротенко. «Кременчук», зусиллями Дмитра Чернишенка, зрівняв рахунок на 20-й хвилині другого періоду.

Третя двадцятихвилинка знову пройшла під шквал атак кременчужан, проте закинути шайбу їм досить довго не вдавалося. Лише за півтори хвилини до кінця зустрічі, після видалення Данила Бабчука, третю шайбу в матчі закинув Дмитро Чернишенко. Зафіксував перемогу «Кременчука» в матчі Дмитро Чорний, який відправив шайбу в порожні ворота за 30 секунд до кінця гри.

ХК «Вовки» – «Галицькі Леви» 1: 3 (0: 1; 0: 1; 1: 1)

Шайби: 0: 1 Сірченко (Арабов), 19:44. 0: 2 Черня (Сірченко, Арабов - більш.), 25:06. 0: 3 Артем'єв (Сірченко, Чіканцев), 51:32. 1: 3 Шапіро (Мкртчян, Овчинников - більш.), 55:15.

Раніше в матчі п'ятого туру команда з Новояворівська обіграла броварчан в домашньому матчі з рахунком 3: 1, і в цій грі підопічні наставника «Вовків» Олександра Хміля явно прагнули відігратися.

Перший період матчу пройшов на зустрічних курсах, і обидві команди мали хороші шанси вийти вперед. Однак першу шайбу в поєдинку закинув центральний нападник «левів» Валентин Сірченко, успішно зігравши на добиванні. Рахунок подвоїв у другому періоді захисник «Галицьких Левів» Антон Черня, який реалізував чисельну перевагу своєї команди.

Після цього обидві команди захлиснули емоції – обопільними вилученнями за грубість відзначилися Віктор Мілінскій і Олег Середа, а також Богдан Арабов і Арсен Мкртчян. У пасиві Віктора Мілінского також матч-штраф за удар суперника ногою.

В середині третього періоду розрив у рахунку збільшив захисників «Галицьких Левів» Микита Артем'єв, проте «Вовки» змогли відквитати одну шайбу зусиллями Соломона Шапіро.

Таким чином, «Галицькі Леви» повторили результат минулої гри, і збільшили відрив від найближчих переслідувачів до 6 очок, зрівнявшись за кількістю турнірних балів з МХК «Динамо».