Україна виграла три золоті медалі на чемпіонаті Європи з боротьби - відео

12 квітня 2019, 05:09

Українки Оксана Лівач, Ірина Гусяк та Алла Черкасова завоювали золоті медалі на чемпіонаті Європи з боротьби.

Як повідомляє Національний олімпійський комітет, Лівач виграла нагороду в категорії до 58 кілограм, перемігши у фіналі Міглену Селішку з Болгарії.

Гусяк стала переможницею в змаганнях до 55 кілограмів. У вирішальній дуелі їй програла представниця Болгарії Евеліна Ніколова.

Черкасова здолала у фіналі Аделу Ганзлічкову з Чехії в категорії до 68 кілограм.

Тим самим за підсумками четвертого дня змагання збірна України посідає перше місце в загальному заліку з 85 очками. Найближчий переслідувач Болгарія відстає на 10 балів, у третій Туреччини - ще на п'ять пунктів менше.

Раніше українська жіноча збірна з біатлону на чемпіонаті світу в шведському Естерсунді завоювала "бронзу".