Українки потрапили в топ-15 гонки переслідування на етапі Кубка світу

15 грудня 2019, 14:46

Українки Валентина Семеренко та Олена Підгрушна потрапили в топ-15 гонки переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені.

Семеренко, яка стартувала дев’ятою, зробила по одному промаху у стрільбі стоячи і фінішувала 14-ю в гонці.

Підгрушна стартувала 12-ю, по разу промахнулася в стрільбі лежачи і закінчила дистанцію на 15-й позиції.

Віта Семеренко, яка почала гонку 52-ю, не змогла уникнути двох промахів і прийшла до фінішу на 35-му місці. Юлія Джима пропустила гонку переслідування.

Перемогти вдалося норвежці Тіріль Екгофф. Другу позицію зайняла Ханна Еберг зі Швеції. Третьою стала інша норвежка Інгрід Тандревольд.

Напередодні українець Дмитро Підручний посів 16-те місце в гонці переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені.