Українська біатлоністка потрапила до топ-10 спринту на етапі Кубка світу

13 грудня 2019, 14:58

Українка Валентина Семеренко посіла дев’яте місце за підсумками спринту на етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені.

Атлетка не допустила жодного промаху на обох вогневих рубежах, але суперниці показали кращу швидкість проходження дистанції.

Серед інших українських біатлоністок найкращий час показала Олена Підгрушна, яка стала 12-й. Це була її перша гонка в сезоні.

Віта Семеренко посіла 52-е місце, Юлія Джима — 55-е. На 67-й позиції до фінішу прийшла Дарина Блашко.

Перемогу здобула італійка Доротея Вірер з результатом 21.26,5. На другій сходинці - норвежка Інгрід Тандревольд. На третій — росіянка Світлана Миронова.

Результати гонки:

1. Доротея Вірер (Італія) — 21.26,5 (1)

2. Інгрід Тандревольд (Норвегія) — 21.32,4 (0)

3. Світлана Миронова (Росія) — 21.44,8 (1)…

9. Валентина Семеренко (Україна) — 22.01,2 (0)…

12. Олена Підгрушна (Україна) — + 45,7 (1)…

52. Віта Семеренко (Україна) — +1.51,5 (3)…

55. Юлія Джима (Україна) — +1.55,2 (3)…

67. Дар’я Блашко (Україна) — + 2.20,5 (2)

На попередньому етапі Кубка світу в шведському Естерсунді кращою за підсумками спринту в збірній України була Віта Семеренко, яка посіла 10-е місце.