Українська біатлоністка виграла срібло індивідуальної гонки на етапі Кубка світу — відео

5 грудня 2019, 19:06

Українка Юлія Джима виграла жіночу індивідуальну гонку на етапі Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді.

Атлетка прийшла до фінішу другою, поступившись переможниці Жюстін Брезаз із Франції 11 секундами. Третьою стала француженка Жюлі Сімон.

Джима не допустила жодного промаху і стала єдиною за підсумками гонки, хто вразив цілі на всіх рубежах.

Серед інших українських біатлоністок кращою стала Віта Семеренко, яка посіла 23-тю позицію. 45-ю до фінішу прийшла її сестра Валентина Семеренко.

Напередодні українець Дмитро Підручний посів 20-те місце за підсумками індивідуальної гонки на етапі Кубка світу з біатлону в шведському Естерсунді.