Українська стрибунка стала наймолодшою переможницею етапу Діамантової ліги в історії - відео

3 травня 2019, 23:28

Українська стрибунка Ярослава Магучіх виграла золото на етапі Діамантової ліги в катарській Досі і стала наймолодшою переможницею в історії турніру.

У віці 17 років і 226 днів легкоатлетка виграла змагання, взявши висоту 1,96 метра. На 1,91 м одночасно стрибнули Еріка Кінсі (Швеція), Ана Шиміч (Хорватія) і Мірела Демірева (Болгарія), які розділили друге місце.

В стрибках у довжину срібну медаль з результатом 6,74 м виграла українка Марина Бех-Романчук, яка програла 2 см Катеріне Ібаргуен із Колумбії, але на 1 см перевершила австралійку Брук Стреттон.

У бігу на 400 метрів із бар'єрами бронзу завоювала українка Анна Рижикова, пробігши дистанцію за 54,82 секунди.

Дві головні сходинки п'єдесталу дісталися американкам Далайле Мухаммад (53,61) і Ешлі Спенсер (54,72).

Раніше Магучіх встановила рекорд Європи зі стрибків у висоту серед спортсменів віком до 20 років у закритому приміщенні і повторила рекорд світу.