Українські біатлоністи не потрапили у топ-10 гонки переслідування на етапі Кубка світу

14 грудня 2019, 17:15

Українець Дмитро Підручний посів 16-е місце в гонці переслідування на етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені.

Це кращий результат серед усіх членів його національної збірної. Підручний допустив один промах.

Ближче всіх до нього фінішував Антон Дудченко, який посів 32-е місце, незважаючи на те, що вразив усі цілі.

52-м до фінішу прийшов Артем Прима. Біатлоніст допустив два промахи.

Виграв гонку представник Норвегії Йоханнес Бо. На другому місці до фінішу прийшов росіянин Олександр Логінов, на третьому — француз Емільєн Жаклен.

Раніше сьогодні, 14 грудня, на другому етапі Кубка світу з біатлону в австрійському Хохфільцені пройшла жіноча естафета, на якій українська команда посіла четверте місце.