Жіноча збірна України стартувала у відборі на Євробаскет-2023 із сенсаційної перемоги над Францією — відео

11 листопада 2021, 23:06
Найрезультативнішим гравцем матчу стала Ягупова (Фото:НОК України via Facebook)

Жіноча збірна України перемогла Францію з рахунком 90:71 у матчі першого туру кваліфікації на Євробаскет-2023.

У першій чверті українки відірвались від суперниць на 8 очок, а в другій партії ще збільшили свою перевагу і пішли на велику перерву з перевагою у 17 очок.

У третій десятихвилинці українки продовжили домінувати, але француженкам вдалося вирівняти ситуацію на паркеті і навіть виграти партію, набравши на одне очко більше.

У заключній чверті українки довели матч до перемоги.

Найрезультативнішим гравцем матчу стала Аліна Ягупова, яка набрала 33 очки, зробила шість підбирань та віддала п’ять результативних передач.

У іншому матчі групи Литва обіграла Фінляндію — 69:59.

У наступному турі Україна зіграє на виїзді з Фінляндією. Матч відбудеться 14 листопада.

Україна — Франція 90:71 (31:23, 23:14, 17:18, 19:16)

Найкращі моменти за участю Ягупової

Раніше чоловіча збірна України з баскетболу обіграла команду Угорщини з рахунком 97:63 і вийшла на Євробаскет-2022 з першого місця в групі.