Може зіграти з Росією. Збірна України вперше за 17 років вийшла до півфіналу чемпіонату Європи з футзалу — відео

31 січня, 22:38
У півфіналі Україна зіграє з переможцем матчу Росія — Грузія (Фото:UEFA Futsal via Twitter)

Збірна України перемогла Казахстан із рахунком 5:3 і вперше з 2005 року вийшла до півфіналу чемпіонату Європи з футзалу.

Збірна України не була фаворитом матчу, проте саме жовто-сині повели в рахунку, коли на 15-й хвилині Шотурма реалізував пенальті.

У другій 20-хвилинці українці ще більше шокували суперника — Корсун та Зварич протягом п’яти хвилин зробили рахунок розгромним — 3:0.

Після цього Казахстан відквитав два голи та відновив інтригу, однак, пішовши ва-банк, одразу пропустив четвертий а потім і п’ятий голи.

Наприкінці матчу казахи таки відправили у ворота українців третій м’яч, але на більше не вистачило часу.

У півфіналі Україна зіграє з переможцем чвертьфіналу Росія — Грузія.

Півфінали Євро-2022 відбудуться 4 лютого.

Казахстан — Україна 3:5
Голи: Жуніор, 34, Оразов, 38, 40 — Шотурма (пен), 15, Корсун, 25, Зварич, 30, Разуванов, 39, Лебідь, 39

У останньому турі групового раунду збірна України програла Португалії (0:1), але вийшла у чвертьфінал після перемоги Сербії над Нідерландами (3:2) завдяки кращій різниці м’ячів.