Лідирує в групі. Збірна України на останніх секундах здобула другу перемогу поспіль на Євробаскеті-2022 — відео

3 вересня, 21:50
Збірна України лідирує в групі С (Фото:ФБУ)

Збірна України драматично перемогла Естонію з рахунком 74:73 у 2-му турі чемпіонату Європи з баскетболу.

Українці провалили початок зустрічі, дозволивши естонцям повести в рахунку 10:0. Після цього вдалося вирівняти гру, але перша чверть все одно була за суперниками — 21:15.

Другу партію виграли синьо-жовті, однак на велику перерву команди пішли за переваги естонців у два очки 35:33.

У третій чверті Естонії вдалося збільшити перевагу до шести очок — 61:56.

У вирішальній партії естонці за 55 секунд до фінального свистка вели в рахунку 73:72, але влучний кидок Іллі Сидорова приніс Україні перемогу 74:73.

Найрезультативнішим гравцем матчу став захисник збірної України Святослав Михайлюк, який набрав 18 очок.

Після двох турів збірна України лідирує у групі С. У наступному матчі суперником українців буде збірна Італії. Гра відбудеться 5 вересня о 22:00.

Естонія — Україна 73:74 (21:15, 14:18, 26:23, 12:18)