Святкували з кавуном. Україна у напруженому матчі перемогла Ісландію у відборі на чемпіонат світу з баскетболу

14 листопада 2022, 20:26
Україна зберігає шанси на вихід у наступний раунд (Фото:ФБУ)

Збірна України з баскетболу у Ризі перемогла команду Ісландію з рахунком 79:72 в матчі кваліфікації на чемпіонат світу 2023 року.

Україна програла першу чверть з розривом у чотири очки, проте виграла другу з перевагою у шість балів і пішла на велику перерву з рахунком 35:33 на свою користь.

Третя чверть знову була за ісландцями, які вийшли на четверту партію, виграючи 53:51.

Втім, у вирішальній партії українцям вдалося переломити хід матчу та вирвати перемогу 79:72.

Після перемоги українські баскетболісти винесли на паркет кавун як символ звільнення Херсона.

Україна зберегла шанси на вихід на чемпіонат світу, отримавши перевагу над Ісландією за особистими зустрічами.

Україні у відборі залишилось зіграти два матчі - проти Італії (23 лютого) та Нідерландів (26 лютого).

До наступного раунду відбору до ЧС-2023 проходять перші три команди в групі.

Україна — Ісландія — 79:72 (14:18, 21:15, 16:20, 28:19)