Збірна України з баскетболу здобула першу перемогу у відборі на ЧС-2023

29 листопада 2021, 20:35
Україна потужно провела кінцівку матчу (Фото:fiba.basketball)

Національна збірна України з баскетболу у домашньому матчі проти Північної Македонії відкрила рахунок перемогам у кваліфікації на чемпіонат світу 2023 року.

Україна дуже довго не могла знайти свій ритм – у першій половині матчу максимальний відрив Північної Македонії сягав восьми балів, але перед відходом на перерву господарі скоротили відставання до чотирьох очок.

У другій половині матчу команда Айнарса Багатскіса заграла більш зібрано та почала поступово перехоплювати ініціативу. Остаточно все стало зрозуміло після ривку господарів 12:2 у середині вирішальної чверті – відіграти відставання у 10 балів шансів у гостей не було.

Найкращим гравцем матчу став центровій збірній України Артем Пустовий, який за 27 хвилин на майданчику набрав 18 очок (8 із 9 з гри, 2 з 4 з лінії штрафних) та зібрав п'ять підбирань. Також по 13 балів в активі захисників Дениса Лукашова та Іллі Сидорова.

Україна – Північна Македонія 78:61 (14:17, 16:17, 19:13, 29:14)

Наступний матч у відборі на чемпіонат світу-2023 збірна України проведе 24 лютого 2022 на виїзді проти Іспанії.

Українці відбір на баскетбольний мундіаль почали гостьовою поразкою від Грузії – 83:88.

Редактор: Іван Мартинов