Збірна України зазнала першої поразки на чемпіонаті Європи з баскетболу

6 вересня, 20:16
Україна посідає друге місце в групі С (Фото:REUTERS/Alessandro Garofalo)

Збірна України програла Греції з рахунком 79:99 у 4-му турі групового раунду чемпіонату Європи з баскетболу, зазнавши першої поразки на турнірі.

Україна програла першу чверть, проте виграла другу і пішла на велику перерву з перевагою у сім очок.

Українці провалили третю партію, в якій поступилися 11:32, після чого надолужити втрачене синьо-жовті уже не змогли та поступилися 79:99.

Греції здобула четверту перемогу та очолила групу С, а Україна опустилася на другу сходинку. 8 вересня Україна у завершальному турі групового раунду зіграє проти Хорватії.

Греція — Україна 99:79 (23:20, 16:26, 32:11, 28:22)

flashscore.ua

Напередодні Україна сенсаційно перемогла Італію та забезпечила собі вихід у плей-офф.

Раніше збірна України драматично перемогла Естонію, а перед цим — Великобританію.