Збірна Росії стала суперником України у півфіналі чемпіонату Європи з футзалу

1 лютого, 19:42
Матч Україна — Росія відбудеться 4 лютого (Фото:UEFA Futsal via Twitter)

Збірна Росії перемогла Грузію з рахунком 3:1 у чвертьфіналі чемпіонату Європи з футзалу та вийшла у півфінал, де її суперником стане Україна.

Незважаючи на стутс беззаперечного фаворита, збірна Росії зуміла розпечатати ворота суперника лише на 23-й хвилині, коли ідзначився Ніязов.

Втім, вже через хвилину грузини зрівняли рахунок — забив Бранку.

Проте створити сенсацію грузинам не вдалося — спочатку Чишкала віивів росіян вперед, а на останніх секундах він же поставив крапку в матчі.

Таким чином, Росія вийшла у півфінал, де зіграє з Україною.

У іншому півфіналі Португалія зустрінеться з переможцем чвертьфіналу Іспанія — Словаччина.

Півфінали Євро-2022 відбудуться в п’ятницю, 4 лютого.

Росія — Грузія 3:1
Голи: Ніязов, 23, Чишкала, 28, 40 — Бранку, 24

Напередодні збірна України перемогла Казахстан з рахунком 5:3 і вперше з 2005 року вийшла в півфінал чемпіонату Європи з футзалу.

В останньому турі групового раунду збірна України програла Португалії (0:1), але вийшла до чвертьфіналу після перемоги Сербії над Нідерландами (3:2) завдяки найкращій різниці м’ячів.