І вийшла у лідери своєї групи. Збірна України розгромила Сербію на чемпіонаті Європи з футзалу — відео

23 січня, 19:00
Збірна України вийшла у лідери своєї групи (Фото:UEFA Futsal via Twitter)

Збірна України розгромила національну команду Сербії з рахунком 6:1 у матчі 2-го туру групи A чемпіонату Європи з футзалу, що відбувається в Нідерландах.

Вже у перші шість хвилин зустрічі "синьо-жовті" двічі відправляли м'яч у ворота суперника. До перерви у воротах сербів побувало ще два голи.

У другому таймі українці довели рахунок до 6:0. Тільки після цього наприкінці поєдинку серби забили гол престижу.

Сербія - Україна 1:6
Голи: Томич, 39 - Зварич, 2, 34, Васич, 6 (автогол), Абакшин, 15, Чернявський, 20, Корсун, 39

Збірна України вийшла у лідери своєї групи. В її активі, як і у команд Нідерландів та Португалії, які свій матч 2-го туру грають цими хвилинами, три очки.