Україна вперше за десять років виграла медаль чемпіонату світу в чоловічому плаванні

24 липня 2017, 21:58
Український плавець Андрій Говоров завоював бронзову медаль чемпіонату світу, який проходить в Будапешті, на дистанції 50 м батерфляєм

У фінальному запливі українець показав результат 22,84 сек, який став гіршим, ніж в півфіналі. Золото дісталося британцеві Бенджаміну Прауду (22,75 сек), срібло - бразильцеві Ніколасу Сантосу (22,79 сек).

Ще один українець, який брав участь у фінальному запливі, - Андрій Хлопцов - посів сьоме місце з результатом 23,31 сек.

Відзначимо, що бронза Говорова стала першою за десять років медаллю для України на чемпіонаті світу в чоловічому плаванні. Останній раз в цьому виді програми в 2007 році нагороду завойовував Олег Лісогор.

Напередодні відомий американський спортсмен Майкл Фелпс, який є 23-кратним олімпійським чемпіоном з плавання, програв віртуальній білій акулі в запливі на дистанцію 100 метрів.