Україна завершила чемпіонат світу з водних видів спорту з рекордною кількістю медалей

31 липня 2017, 22:36
Українські спортсмени встановили новий рекорд за кількістю медалей на чемпіонаті світу з водних видів спорту, повідомляє Sport Arena

На чемпіонаті в Будапешті українці завоювали дев'ять комплектів нагород - два срібних і сім бронзових.

На рахунку синхронної команди шість медалей (срібна і п'ять бронзових), дві медалі в активі плавців (срібло і бронза), а ще одну бронзу вибороли стрибуни у воду.

У загальному медальному заліку Україна посіла 18-е місце. Першими стали представники США, на рахунку яких 46 медалей - 21 з яких золота.

Раніше збірна України набрала 244 залікових бали на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду в Києві і стала переможцем командної першості.