Україна завоювала другу медаль на чемпіонаті світу з дзюдо

21 вересня 2018, 18:31

Українець Георгій Зантарая завоював бронзову медаль на чемпіонаті світу з дзюдо, який проходить в Баку.

Як повідомляє XSPORT.ua, в своїй підгрупі у фінальній сутичці український дзюдоїст поступився майбутньому переможцю Хіфумі Абе, але вдало пройшов втішний раунд. Спочатку Зантарая виграв в додатковий час у росіянина Михайла Пуляева, а в бронзовій сутичці здолав ізраїльтянина Талема Флікера.

Для Зантараї ця медаль стала вже шостою в кар'єрі на чемпіонатах світу. Всього в його активі чотири бронзи, одне срібло та одне золото, здобуте на світовій першості в 2009 році.

Для України медаль Зантараї стала другою на чемпіонаті світу в Баку. Напередодні 17-річна Дар'я Білодід взяла золото світової першості і стала стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії дзюдо - на момент перемоги в Баку їй виповнилося 17 років і 11 місяців.