Українка стала найкращою висхідною зіркою європейської легкої атлетики

15 жовтня 2017, 02:33
Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко перемогла в номінації Висхідна зірка європейської легкої атлетики 2017 року, яку вручає континентальна асоціація цього виду спорту

Як повідомляє сайт асоціації, цього сезону, який був для неї першим повноцінним на дорослому рівні, 19-річна спортсменка виграла медалі трьох великих турнірів.

Левченко почала з бронзи на чемпіонаті Європи в закритому приміщенні в Белграді, після чого стала чемпіонкою Старого Світу серед молоді та віце-чемпіонкою світу.

Конкурентами української легкоатлетки були бігунки Констанце Клостергальфен із Німеччини та Ясемін Джан з Туреччини.

У серпні на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Лондоні Левченко завоювала срібло, яке стало першою медаллю для України на цій першості.

Раніше спортсменка завоювала срібну медаль на етапі Діамантової Ліги - найпрестижнішій легкоатлетичній серії світу, який проходив у Монако. На початку червня українка взяла бронзу на етапі в Римі.