Українська біатлоністка перестріляла росіянок у боротьбі за титул чемпіона Європи

27 січня 2017, 16:07
Українська біатлоністка Юлія Джима виграла спринтерську гонку на чемпіонаті Європи в польських Душниках-Здруй

Джима із результатом 21:02.3 обійшла свою найближчу переслідувачку з Росії Світлану Слепцову майже на півхвилини - 27 секунд.

На третьому місці до фінішу прийшла ще одна росіянка Ірина Старих, яка відстала від українки на 37,8 секунди.

Серед інших співвітчизниць чемпіонки Європи кращими стали Юлія Журавок та Яна Бондар з відставанням у 1:37.1 і 1:49.3 хвилини відповідно.

Минулого тижня Україна вперше в сезоні опинилася на подіумі в чоловічому біатлоні після того, як Сергій Семенов посів третє місце на шостому етапі Кубка світу в італійському Антхольці в індивідуальній гонці.

Раніше Анастасія Меркушина та Артем Тищенко принесли перемогу збірній України з біатлону в одиночній змішаній естафеті на етапі Кубка Міжнародного союзу біатлоністів (IBU) в італійському Ріднау.