Українка увійшла в десятку найсильніших в своїй дебютній гонці чемпіонату світу з біатлону

10 лютого 2017, 18:33
22-річна українська біатлоністка Анастасія Меркушина увійшла в десятку найсильніших у спринтерській гонці чемпіонату світу-2017 в австрійському Хохфільцені, яка стала для неї дебютною на світових першостях

Меркушина не допустила жодного промаху в гонці і показала один з найкращих результатів по швидкості стрільби, але поступилася конкуренткам на трасі.

Результати інших українок у спринтерській гонці в Хохфільцені виявилися менш вдалими: Юлія Джима стала 22-ю, Олена Підгрушна - 34-ю, а Валентина Семеренко - 80-ю.

Переможницею гонки стала чешка Габріела Коукалова, яка завоювала свою першу золоту медаль на чемпіонатах світу в кар'єрі. Другою стала німкеня Лаура Дальмайєр, яка програла переможниці чотири секунди, а третьою - француженка Анаіс Шевальє, яка відстала від Коукаловоъ на 25,1 секунди.

Нагадаємо, напередодні збірна України посіла п'яте місце у змішаній естафеті на чемпіонату світу з біатлону.

Виграла естафету команда Німеччини, яка показала результат 1:09:06.4 секунди. На 2,2 секунди відстала від тріумфатора французька збірна. Третьою до фінішу прийшла Росія, яка програла німцям 3,2 секунди. Четверте місце залишилося за Італією (28,7 секунди відставання).