Українська біатлоністка фінішувала за крок від подіуму на етапі Кубка світу

9 березня 2018, 21:24

Українська біатлоністка Юлія Джима фінішувала четвертою в спринтерській гонці на етапі Кубка світу у фінському Контіолахті.

Українка не дуже швидко почала гонку, проте залишилася в групі лідерів після чистої стрільби на першому вогневому рубежі. На другому колі українка наростила темп і без промахів відпрацювала і в стійці, завдяки чому піднялася на проміжне третє місце. Проте в кінцівці гонки Джиму витіснила з першої трійки німкеня Франциска Хільдебранд, а українка відстала на 12 секунд від бронзової позиції, яку зайняла італійка Ліза Вітоцці.

Ще одна українка - Валя Семеренко - у цій гонці стала сьомою, програвши чотири секунди Джимі і 21 - переможниці білорусці Дар'ї Домрачевій.

Серед інших українок тільки Віта Семеренко змогла фінішувати в межах очкової зони - вона стала 35-ю. Анастасія Меркушина закінчила гонку 61-ю Ірина Варвинець - 68-ю.

У загальному заліку Кубка світу Джима піднялася на 13-е місце, Віта Семеренко залишилася 10-ю.

Нагадаємо, минулого тижня 20-річна українська біатлоністка Анна Кривонос посіла друге місце в індивідуальній гонці на юніорському чемпіонаті світу.