Українська біатлоністка потрапила у вісімку кращих гонки переслідування чемпіонату світу

12 лютого 2017, 13:17
Українська біатлоністка Анастасія Меркушина показала восьмий результат гонки переслідування на чемпіонаті світу-2017 в австрійському Хохфільцені

Українка ідеально відпрацювала на вогневих рубежах, не допустивши жодного промаху, проте, як і в спринті, у Меркушиної знову був не найкращий хід, що не дозволило їй поборотися за призові місця.

Восьмий результат 22-річної українки став її новим рекордом на чемпіонатах світу, оскільки у своїй першій гонці - спринті - два дні тому вона була десятою.

Ще одна українка - Юлія Джима - в цій гонці показала 23-й результат, допустивши чотири промахи на вогневих рубежах.

Переможницею гонки переслідування стала німкеня Лаура Дальмайєр, яка стартувала з другого місця. Другий результат показала беларуска Дар'я Домрачева, а третій - чемпіонка спринту чешка Габріела Коукалова.

Нагадаємо, раніше українська біатлоністка Анастасія Меркушина увійшла в десятку найсильніших в спринтерській гонці чемпіонату світу-2017 в австрійському Хохфільцені, яка стала для неї дебютною на світових першостях.

Раніше Меркушина показала третій результат у спринтерській гонці чемпіонату Європи в польських Душніках-Здруй.

Також збірна України посіла п'яте місце у змішаній естафеті на чемпіонату світу з біатлону.